Carman Resort Břuchotín

Lokalita: Křelov - Břuchotín
Typizace: 4+1, obestavěný prostor: od 106m2 do 147m2
Cena: od 4 212 300 Kč
Typ: Rodinný dům
WWW: http://www.realaliance.cz/nemovitosti.html?detail=69
Prodejce:
Carman Resort Břuchotín

Naše společnost nabízí ke koupi 17 nízkoenegetických domů budovaných v rámci projektu Caman Resort Břuchotín.Vybraná lokalita se nachází na západním okraji Olomouce při výjezdu z města směrem na Mohelnici, v těsném sousedství obce Křelov-Olomouc. Jedná se o klidnou lokalitu v nově se rozrůstající části obce, která je určena k zástavbě rodinnými domy a plynule navazuje na původní zástavbu. První etapa zahrnuje 17 stavebních parcel komfortní rozlohy s výstavbou rodinných domů na klíč, vybavenou kompletními inženýrskými sítěmi a příjezdvou komunikací.
Popis dům E
Přízemní rodinný dům, nepodsklepený s garážovým přístřeškem určený pro 3-5 člennou rodinu. Dům se vyznačuje jednoduchou konstrukcí a velmi zřetelným rozdělením na část denní a část noční. Noční část tvoří ložnice, dětský pokoj a koupelna. Denní část tvoří kuchyň s obývacím pokojem, pracovnou, koupelna a samostatné WC s technickou místností.
Popis dům G
Dvoupodlažní dům s možností vytvoření úložného podkroví, nepodsklepený s garážovým přístřeškem, určený pro 4-6 člennou rodinu. Denní část je koncipována v přízemí domu jako jeden prostor. Zajímavým řešením je obývací pokoj s exponovaným schodištěm vedoucím do patra, kde odděluje denní část od noční a současně tvoří možnost vytvoření malé úklidové místnosti. V přízemí pokoj pro hosty, v patře je ložnice, dva dětské pokoje a koupelna.
Popis dům F
Dvoupodlažní dům s možností vytvoření úložného podkroví, nepodklepený s garážovým stáním, určený pro 4-6 členou rodinu. Jednoduché a zřetelné uspořádání domu umožňuje rozdělení na část denní v přízemí a část noční v patře. V patře je ložnice, dva dětské pokoje, koupelna a šatna.
První etapa zahrnuje 17 stavebních parcel komfortní rozlohy s výstavbou rodinných domů na klíč, vybavenou kompletními inženýrskými sítěmi a příjezdovou komunikací

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů