Bydlení v Zelenči

Lokalita: Zeleneč - Čsl. armády
Typizace: 22 bytů v 18 domech
Cena: od 3 590 000 Kč do 6 690 000 Kč
Typ: Rodinný dům
WWW: http://www.singa.cz/
Prodejce:
Bydlení v Zelenči

Vážení zájemci o bydlení v Zelenči,

v květnu 2006, jsme zahajovali na zelené louce ambiciózní projekt Zeleneč 5 – U Kapličky. Moderní funkcionalisticko – minimalistická architektura z dílny Ing. arch. Jakuba Žišky se setkala s příznivým ohlasem a všech 133 rodinných domů první i druhé etapy si již našlo své majitele.

Nyní připravujeme výstavbu dalších 18 domů o 22 bytových jednotkách podél ulice U Lesoparku na jižním okraji lokality U Kapličky. Výstavba 5ti nových typů domů bude zahájena v červenci 2008 a ukončena během jara 2009.

Obec Zeleneč se nachází severovýchodně od Prahy, 1,5 km od městské části Horní Počernice v klidném prostředí, doslova utopena v zeleni. Dopravní spojení je výborné, v obci je zastávka ČD i konečná stanice autobusu MHD. V současné době je v rámci pražské integrované dopravy v provozu denně 33 vlaků, které spojují Zeleneč v cca. půlhodinových až hodinových intervalech s Masarykovým nádražím. Cesta do centra trvá vlakem cca. 25 minut. Linka MHD č. 353 spojuje Zeleneč s konečnou metra B Černý Most již 22x denně v pracovní dny a 10x denně o víkendech.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů