Bydlení U Lesoparku, Ostrava - Plesná

Lokalita: Ostrava - Plesná, Hrabek
Typizace:
Cena: od 4 984 500 Kč do 5 382 000 Kč
Typ: Rodinný dům
WWW: http://www.trakcereal.cz/nabidka.php?lg=cz&mid=0101
Prodejce:
Bydlení U Lesoparku, Ostrava - Plesná

.Pro zájemce o bydlení v atraktivní a klidné lokalitě v Ostravě - Plesné v těsné blízkosti lesoparku jsme pro Vás připravili výstavbu 4 řadových rodinných domů a 2 samostatných rodinných domů.

Řadové domy jsou velice zajímavě architektonicky řešeny, exteriéru dominuje kombinace omítky a cihel, interiéru vzdušnost a otevřenost prostoru s dokonalým spojením se zahradou. V I.NP se nachází hala, toaleta, technická místnost, kuchyň propojená s jídelnou a obývacím pokojem, garáž, popř.dvojgaráž, parkovací stání a terasa. V II.NP se nacházejí 3 pokoje, kopelna s toaletou, šatna a galerie. Řadové domy stojí na pozemcích o výměře 350 m2 až 590 m2. Rodinné domy nazvané SFINX by se měly stát architektonickou perlou celé lokality. Exteriér domu je sladěn s řadovými domy, tedy kombinace omítky a cihel, v zahradní části je terasa s pergolou pro dny trávené na zahradě. V I.NP se nachází prostorný obývací pokoj propojený prosklenými stěnami s terasou, dále jídelna a kuchyň, to vše v jednom prostoru. Dále v I.NP najdeme vstupní halu, technickou místnost a dvojgaráž. V mezipatře se nachází toaleta, koupelna a ložnice propojená šatnou s koupelnou. V II.NP se nachází dva pokoje. Rodinný dům stojí na pozemcích o výměrách 930 m2. Projekt nabízí domov lidem, kteří hledají bydlení v atraktivní lokalitě a přesto v naprostém klidu v těsné blízkosti lesoparku.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů