Bydlení Na Zlaté

Lokalita: Praha 9 - Čakovice
Typizace: 2+kk - 4+kk
Cena:
Typ: Rodinný dům
WWW: http://www.bydleni-na-zlate.cz/
Prodejce:
Bydlení Na Zlaté

Řadové rodinné domy, dvojdomy a vilové bytové domy tvoří obytný celek s třiceti pěti objekty. Uvnitř zástavby je parčík a dětské hřiště. Prvotřídní bydlení v klidném prostředí s vynikající dopravní dostupností. To je řešení pro všechny, kteří touží po dobrém bydlení v hezké lokalitě, a přitom se nechtějí vzdát žádné z výhod, které poskytuje velkoměsto.
Nákupní možnosti lepší, než kdybyste bydleli v centru města. Vaše děti najdou v nejbližším okolí vše, co potřebují pro svůj plnohodnotný rozvoj.

Mírně k jihu se svažující parcely leží mezi ulicemi Na Zlaté a V Pačátkách, v sousedství rodinných domů. Jsou organickou součástí Třeboradic - od centra, které tvoří Slaviborské náměstí s kostelem Panny Marie z 1. poloviny 14. století, jsou pozemky odděleny budovou mateřské školky se zahradou a hospodářským stavením. Na jihu je pozemek ohraničen Třeboradickým potokem a zahradami.
Třeboradice patří do Městské části Praha - Čakovice.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů