Atriové vily Císařka - II a III. etapa

Lokalita: Praha 5 - Smíchov , Pod Císařkou
Typizace: 4+kk, 5+kk
Cena: od 23 108 000 Kč do 32 264 000 Kč
Typ: Rodinný dům
WWW: http://www.akroreal.cz/aktualni-projekty/atriove-vily-cisarka--ii-a-iiietapa.html
Prodejce:
Atriové vily Císařka - II a III. etapa

Na jižních stráních pražského Strahova, ve výjimečné lokalitě lesoparku, vznikne v blízké budoucnosti 13 luxusních atriových vil, které budou svou atypickou architekturou představovat vrchol současného moderního stavitelství. Při jejich navrhování kladli architekti důraz především na vzdušnost a prosvětlenost interiéru a zároveň elegantní jednoduchost exteriéru. Pověstnou třešničkou na dortu je pak obytná místnost ve 3. NP s velkou střešní terasou (vyjma III. etapy), jako místem vhodným k meditacím či pořádání společenských „dýchánků”.

Každá vila bude mít vlastní předzahrádku oddělující dům od i jinak klidné komunikace sloužící pouze obyvatelům ulice Pod Císařkou. Soukromí a prostor pro každodenní odpočinek v zeleni poskytnou vlastní zahrady situované za jednotlivými domy.

Tento projekt zaručí dnes tak těžce splnitelný, leč klienty preferovaný, požadavek městského bydlení, kdy je novostavba vily s vlastní zahradou, typická spíše pro okrajové čtvrti Prahy, umístěna v těsné blízkosti jejího centra.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů