Atriové domy Želešice

Lokalita: Želešice -
Typizace:
Cena: od 4 264 650 Kč do 4 786 400 Kč
Typ: Rodinný dům
WWW: http://www.gaute.cz/index.php?idn=20008
Prodejce:
Atriové domy Želešice

Výstavba 6 řadových nízkoenergetických atriových rodinných domů v obci Želešice, 5 minut jízdy od Brna na pozemcích 609 - 1268 m2. V obci veškerá občanská vybavenost, dostupnost IDS.
Domy jsou přízemní, půdorys ve tvaru písmene L (5 domů) a I (1 dům) se dvěma pultovými střechami v různých výškových úrovních. Atriové domy zaručují dostatek soukromí a pohodlí (žádné schody). Ke každému domu přísluší dvě parkovací stání. Domy jsou rozčleněny na provozní a klidovou část. Provozní část obsahuje závětří, vstupní halu, z níž je možné vejít do klidové části, technické místnosti a kuchyně s jídelnou a obývacím pokojem. U kuchyně je umístěna spíž. Z obývacího pokoje je možné vyjít na terasu. V klidové části se nachází prostor pro šatní skříně, samostatné WC s umyvadlem, koupelna, dva dětské pokoje a ložnice. Ze všech pokojů je možné vyjít na terasu. Všechny domy svými vlastnostmi a použitými materiály splňují požadavky kladené na nízkoenergetické domy (vzduchotechnika s rekuperací, velké prosklené plochy na jihovýchodní fasádě, nadstandardní zateplení objektu, vytápění el. kotlem). Vybavení domů: a) v koupelně, na WC a v technické místnosti keramická dlažba, v ostatních místnostech dřevěná podlaha b) interiérové dveře bílé obložkové s rozetovým kováním c) u samostatného WC bidetová baterie se sprškou d) vana vč. sprchové zástěny e) žebříkové radiátory budou vč. el. topné tyče pro letní provoz f) elektronický zabezpečovací systém v domě g) v ceně je kuchyňská linka (včetně dřezu, baterie a digestoře) bez spotřebičů h) v obývacím pokoji krbová kamna na tuhá paliva i) TV rozvody včetně stožáru Nyní těsně před dokončením!

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů