140 rodinných domů, Plzeň-Lhota I. etapa

Lokalita: Plzeň 10 - Lhota, Na Dolíkách
Typizace: v první etapě 28 RD 4+kk, 4+1, 5+kk, užitné plochy od 90 m2 do 126 m2
Cena: od 3 051 000 Kč do 4 769 000 Kč
Typ: Rodinný dům
WWW: http://www.spectro-reality.cz/plzen_lhota/plzen_lhota.htm
Prodejce:
140 rodinných domů, Plzeň-Lhota I. etapa

Na okraji jihozápadní části města Plzeň 10 – Lhota připravila společnost CZ STAVEBNÍ HOLDING, a.s. Pardubice projekt výstavby 140 RD do osobního vlastnictví v lokalitě „Na Dolíkách“.

Prioritou této lokality je velmi pěkné bydlení v přírodě na okraji Plzně a zároveň snadná dostupnost do centra (vzdálenost pouhých 8 km ), dále MHD a blízké napojení na dálnici D5.

K atraktivnosti prostředí dále přispívá množství cyklostezek a les, jež je pojítkem mezi Valchou, Sulkovem a Dobřany.

Hranici lokality tvoří ze severní části komunikace směr Lhota – Dobřany, z jihu řeka Radbuza, z východu okrajová část obce Lhota a ze západu chatová část.

V současné době vám v I. etapě nabízíme za zvýhodněné zaváděcí ceny 28 RD samostatně stojících nebo dvojdomky s garáží či parkovacím stáním (většinou s pergolou). Můžete si vybrat ze 7 základních typů RD o dispozicích 5+kk, 4+ 1 a 4+kk (užitné plochy 90 m2 – 126 m2 ) s prostornými pozemky od 347 m2 do 829 m2 .

Klienti mohou měnit dispozice domků (mimo zásahu do nosných konstrukcí) a mohou si tak vytvořit uspořádání dle svého přání. Mají možnost úprav a výběru i v rámci standardního vybavení (volba barvy dlažeb, obkladů apod.) nebo jej zaměnit za nadstandardní. Podrobnosti o požitých materiálech naleznete v seznamu standardů.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů