10 RD Nad Kociánkou

Lokalita: Brno - Sadová
Typizace: Obestavěný prostor: od 573 do 742 m2
Cena: od 8 850 000 Kč
Typ: Rodinný dům
WWW: http://www.imosdevelopment.cz/fx/cz/project/project.html?pid=18
Prodejce:
10 RD Nad Kociánkou

Projekt „Nad Kociánku“ je navržen jako řadová zástavba dvoupodlažních nepodsklepených rodinných domů se zahradou. Každé podlaží je vždy koncipováno vzhledem k jeho budoucímu využití - první nadzemní podlaží domů, které je řešeno jako obytná zóna plynule propojená se zahradou domu, je doplněno klidovou zónou druhého nadzemního podlaží. Samozřejmým doplňkem každého domu je garáž nadstandardní velikosti průjedzná do zahrady a přístupná z obytné části domu. Orientace domů a pozemků SJ směrem zajišťuje optimální oslunění všech obytných ploch a přiléhajících zahrad.

Projekt „Nad Kociánkou“ vzniká v městské části Brno – Sadová. Tato řídce obydlená lokalita, ležící na dlouhém jihozápadním svahu mezi Královým Polem a Soběšicemi, má neopakovatelnou atmosféru lesů spojených s ovocnými sady a zahrádkářskými koloniemi.Lokalita projektu má výbornou dostupnost jak individuální dopravou, tak i MHD. Autobusovou linkou ze zastávky přímo u domů se dopravíte za 7 minut do dopravního uzlu Královo Pole – nádraží. Centrum Brna je vzdáleno jen 5 minut jízdy automobilem.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů