residence Alta Vista

Lokalita: Brno - Královo Pole
Typizace: od 86m2 do 165m2
Cena:
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://www.imperaline.cz/?page=impera.Project&project=alta-vista
Prodejce:
residence Alta Vista

Jedná se o nadstandardní projekt malobytového domu. Celkový počet bytů je 23. Všechny byty jsou orientovány terasami na jih. Dům má společnou zahradu zahradu. Garáže v suterénu, výtah.

Dům je koncipován jako tzv. viladům se třemi obytnými sekcemi. V každé sekci je cca 8 bytů. Přízemní byty mají zahrádky. Dům je zateplený, kocipovaný jako nízkoenergetický, okna dveřevěná v kombinaci s hliníkem. Vybavení jednotlivých bytů je nadstandardní, dřevěné podlahy, dýhované dveře s obložkovou zárubní, vestavěné skříně, v koupelnách zařizovací předměty Laufen, italský obklad, kuchyňská linka v ceně 270 - 560.000,- Kč podle velikosti bytu se spotřebiči Miele.

Jedná se o jižní svah při ulici Kociánka, mezi Lesnou a Soběšicemi, na opačné straně, než je ulice Kepákova. Nádherné výhledy na Špilberk, Petrov a rozsáhlou část Brna.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů