poslední ŘRD 7+kk/G/B u metra Lužiny

Lokalita: Praha 5 - Stodůlky, Na Dolnici
Typizace:
Cena:
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://www.regard-reality.cz/na-dolnici
Prodejce:
poslední ŘRD 7+kk/G/B u metra Lužiny

Ulice Na Dolnici, kde se projekt nachází, je situována poblíž stanice metra Lužiny. Není zde opravdu žádný automobilový ani letecký provoz, také se jedná o obytnou zonu. Můžete se těšit na příjemný život ve velmi tiché ulici blízko metra a parku, který garantuje čisté ovzduší. A ještě budete mít všude blízko. Za šest minut dojdete na stanici metra B - Lužiny. V blízkém okolí je nákupní centrum Galerie Butovice. Nebo máte možnost využít služeb dalších obchodních center TESCO Stodůlky, Metropoli Zličín nebo dalších menších center. Použiváte-li k dopravě vůz, potěší Vás, že od Smíchova vás děli jen 6 km, a je to také kousek na všechny možné směry dálnic - Plzeň, Dobříš, Brno, Slaný.

Dvě varianty
Luxusní novostavba dvojdomu dům A a dům B, je dispozičně rozdělena na 6 + 1. Dům A má celkovou výměru 265 m2. Dům B má celkovou výměru 285 m2. Každý dům (polovina dvojdomu) je uplně samostatný, má vlastní přípojky, příjezdovou cestu a pozemek. Dokonce i vnitřní dělicí zeď mezi domy je samostatná u každého domu, a tím hlukově přesahuje normu dvojnásobně! Zastavěná plocha poloviny dvojdomu je 75,5 m2. Pozemek domu A má včetně zastavěné plochy 210 m2, pozemek domu B má včetně zastavěné plochy 280 m2. Zahrada domu A je 120 m2, domu B 190m2. Každý dům má 4 koupelny a WC, včetně sauny, několika komor a technických místostí.

Důraz na kvalitu
Při výstavbě se použivají materiály nejvyšších kvalit. Lité železo-betonové konstrukce a cihly Porotherm, italské dřevěné vnitřní dveře, dřevěné dubové podlahy, luxusní koupelny, moderní italská dlažba značky Arte Casa.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů