life •bydlení se stane vaším novým životním stylem

Lokalita: Mladá Boleslav - Michalovice
Typizace: 76 apartmánů, od 1+kk do 3+kk
Cena:
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://www.lifemb.cz/
Prodejce:
life •bydlení se stane vaším novým životním stylem

life představuje klidné bydlení v nových bytech v obci Michalovice, tvořící atraktivní předměstí středočeské Mladé Boleslavi. V sousedství vilové čtvrti vznikne 76 luxusních bytů o dispozicích 1kk-3kk s vlastním parkováním a zázemím určeným ke sportovnímu vyžití, jako jsou posilovna a wellness centrumOsobitá, moderní architektura domu a jeho umístění na okraji golfového hřiště činí tento projekt unikátním. Pohled z apartmánů na golfové hřiště je nezapomenutelný, z vyšších podlaží budovy je výhled na panorama Středních Čech, s dominantou hradu Bezděz. Samotné 18 jamkové golfové hřiště patří k jedním z nejnovějších a nejmodernějších v České republice.Obec Michalovice je lokalitou, která svým obyvatelům poskytuje dostatečné soukromí s možností bydlení v přírodě, přesto se snadným dosahem moderního města s kompletní občanskou vybaveností. Spojení s centrem Mladé Boleslavi zajišťují pravidelné spoje MHD v docházkové vzdálenosti. Hlavní město Praha je dostupné do 30 min. jízdy autem, Liberec 30 min., Špindlerův Mlýn 45 min.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů