bytový dům Rožnov - Lidická

Lokalita: České Budějovice -
Typizace: od 49 m2 do 60m2, 2+kk
Cena: od 1 591 673 Kč do 1 961 455 Kč
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://
Prodejce:
bytový dům Rožnov - Lidická

Nabízíme k prodeji novostavbu bytového domu na Lidické třídě v Rožnově. V domě se nachází jeden nebytový prostor v přízemí a 9 bytů 2+kk o velikosti od 49 m2 do 60 m2 ve druhém a třetím nadzemním pod.

Dům je nyní ve výstavbě, bude dokončen v červnu 2009. Cena bytu zahrnuje jeho kompletní dokončení dle výběru klienta ( obklady, dlažby, podlahy, obložky, dveře, zařizovací předměty...) K bytu náleží sklep v suterénu domu. Příjemná poloha, zastávka MHD u domu, veškerá občanská vybavenost v těsné blízkosti. cena 29500,- Kč / m2 + DPH 9%


bytový dům se nachází na Lidické třídě v části Rožnov, dostupnost MHD ČB, veškerá občanská vybavenost v těsné blízkosti.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů