bytový dům Roudné

Lokalita: Roudné u Českých Budějovic -
Typizace: 4 byty 3+kk, od 78m2 do 91m2
Cena: od 2,6 do 2,9 mil Kč
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://www.hanzlikovareality.cz/nabidka/?qatyp[]=2
Prodejce:
bytový dům Roudné

Byt 3+kk s terasou, zahradou a parkovacím stáním v nově vznikajícím čtyřbytovém domě v atraktivní lokalitě Roudné u Českých Budějovic. Lokalita je přímo dostupná MHD. BYt o velikosti 3+kk (90,6 m2) se nachází v přízemí, má terasu 13,2 m2a zahradu 110 m2, která přísluší k bytu a je na ní vstup z obývacího pokoje a ložnice. Byt se skládá z: haly, koupelny s rohovou vanou, samostatnou toaletou, šatnou, dvou prostorných pokojů a obývacího pokoje s kuchyňským koutem a jídelnou. K bytu dále náleží sklep, který je u bytu. V ceně je kompletní dokončení bytu dle přání klienta ( obklady, dlažby, podlahy, sanita atd) a dvě parkovací stání přímo před objektem. Dokončení bytového domu je naplánováno do konce roku, k nastěhování 01/2010.


Byt 3+kk s terasou a parkovacím stáním v nově vznikajícím čtyřbytovém domě v atraktivní lokalitě Roudné u Českých Budějovic. Lokalita je přímo dostupná MHD. BYt o velikosti 3+kk (79,9 m2) se nachází v prvním patře a má terasu 6,1 m2. Byt se skládá z: haly, koupelny s rohovou vanou, samostatnou toaletou, šatnou, dvou prostorných pokojů a obývacího pokoje s kuchyňským koutem a jídelnou. K bytu dále náleží sklep, který je u bytu. V ceně je kompletní dokončení bytu dle přání klienta ( obklady, dlažby, podlahy, sanita atd) a dvě parkovací stání přímo před objektem. Dokončení bytového domu je naplánováno do konce roku, k nastěhování 01/2010.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů