Zlín - Křiby - bydlení v zeleni

Lokalita: Zlín - Křiby
Typizace: od 2+kk do 4+kk, od 39m2 do 120 m2
Cena: od 1 390 000 Kč do 4 063 000 Kč
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://www.bydleni-zlin-kriby.cz/bytovky.html
Prodejce:
Zlín - Křiby - bydlení v zeleni

Lokalita bytových domů se nachází ve Zlíně mezi ulicemi K Pasekám a Křiby. Stávající území je orientováno k jihozápadu a nachází se uprostřed 4 hektarů vzrostlé zeleně.

Urbanistická a architektonická struktura vychází z výstavby samostatných bloků - "věží", které svou orientací a dispozičním řešením umožňují co nejlepší využití nadstandardních předností území - dostatek okolní zeleně a luxusní výhledy ze všech místností přes panoramatická francouzská okna na městské čtvrti Mladcová, Mokrá a Paseky. Jednotlivé osmipodlažní bloky umožňují maximální propojení interiéru a exteriéru. V tomto projektu můžete dokonce vlastnit svůj byt jako jediný na podlaží.

Všechny byty jsou navrženy s velkými terasami nebo balkony - terasy mají možnost přistínění z jihozápadní strany pojízdnými žaluziemi. Součástí bytů umístěných ve druhém podlaží jsou předzahrádky. Objekty jsou vybaveny vnitřními parkovacími stáními, sklepními boxy a nezbytným technickým zázemím.

Bytové domy a byty se vyznačují atraktivním designem, kompletní občanskou vybaveností na úrovni v dosahu a velmi dobrou dopravní dostupností do centra Zlína i do přírody.

Byty v této lokalitě budou postaveny v limitované sérii, jelikož okolní zeleň nelze dle územního plánu do budoucna zastavět dalšími stavbami.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů