Zličínský Dvůr II

Lokalita: Praha 5 - Zličín
Typizace: 2+kk a 3+kk, od 40m2 do 60m2
Cena: od 2 452 500 Kč do 4 171 695 Kč
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://
Prodejce:
Zličínský Dvůr II

Příjemné a pohodlné bydlení v novém bytovém areálu, který tvoří harmonicky uspořádané subtilní viladomy obklopené vzrostlou zelení.

Zličínský dvůr nabízí prosvětlené a útulné byty v zajímavých dispozicích od 2+kk do 3+kk s kvalitním standardním vybavením. Majitelé bytů v horních patrech jistě stráví mnoho příjemných chvil na balkonech a lodžiích. Ti, kteří zvolí přízemní byty, nepřijdou zkrátka - získají vlastní útulnou zahrádku. V prostorách mezi domy bude připraveno dětské hřiště. Pro všechny obyvatele je k dispozici dostatek parkovacích stání.

Jen několik minut pěší chůze se nachází obchodní a kulturní centrum s multikinem Metropole, Tesco, Ikea a řada dalších nákupních možností. Zastávku autobusu MHD, který dopraví cestující během několika minut na stanici metra "B" Zličín, mají noví majitelé hned u domu. Řidiči pak ocení, jak snadno a pohodlně se automobilem dostanou na pražský okruh, D5 a do centra.

Nyní v prodeji II. etapa projektu. Aktuálně je v nabídce 96 bytových jednotek v 8 objektech. Ke každému bytu je nutné přikoupit parkovací stání v hodnotě 327 000 Kč včetně DPH a sklepńí koji.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů