Zlatý kopec

Lokalita: Praha-východ - Přezletice, Vinořská
Typizace: od 1+kk do 5+kk
Cena:
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://www.general.cz/projekty/detail?svMApp=cz.general.www&svMName=property/develList&setKeyDevelId=11&
Prodejce:
Zlatý kopec

Přezletice leží v těsném sousedství Vinoře, v regionu Praha-východ. V současné době představitelé obce jednají o připojení k hl. m. Praha. V okolí jsou dobré podmínky pro cykloturistiku, jízdu na koní nebo procházky v přírodní rezervaci Vinořský park či Ctěnický háj. MHD do stanice metra Českomoravská nebo Černý most.

Bytový soubor je koncipován jako městečko s různými typy viladomů, náměstíčkem, místem pro obchod, služby nebo dětské hřiště. Mezi jednotlivými domy je dostatek prostoru pro zeleň. Bytové jednotky jsou umístěny ve dvou až čtyřpodlažních budovách. Byty v přízemí mají většinou předzahrádku, byty v patrech balkóny. Ke každému bytu patří jedno venkovní nebo vnitřní parkovací stání. Velkost bytových jednotek od 1+kk po 5+kk.

Výstavba a prodej bytového komplexu jsou rozděleny do několika etap. Prodej první etapy 125 bytových jednotek byl zahájen. Plánované ukončení výstavby první etapy je září, budova D2 v únoru 2009.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů