Zlaté Bydlo

Lokalita: Praha 2 - Vinohrady, Balbínova
Typizace: od 36 m2 do 97 m2
Cena:
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://
Prodejce:
Zlaté Bydlo

Zlaté bydlo dům s kouzelnou atmosférou staré Prahy a komfortem, který uspokojí nejnáročnějšího zákazníka. V těsné blízkosti Václavského náměstí a Vinohrad můžete žít podle svých představ.

Malebný dům, který je součástí pražské památkové rezervace, svojí ještě prvorepublikovou fasádou dokonale zapadá do klasického vzhledu okolí. Jakmile však projdete vstupní bránou, oslní vás moderní luxus. Rozsáhlá rekonstrukce všech pater i vnitřního dvora dodala objektu ráz 21. století a připravila pro budoucí obyvatele Zlatého bydla podmínky k velkorysému bydlení. V osmi podlažích je připraveno na 27 komfortních bytů plus 4 ateliérové prostory, starou pavlač nahradila moderní prosklená, dvůr plný zeleně slouží zároveň jako parkoviště pro rezidenty a elegatně tak řeší problém s parkováním v ulici.
Zlaté bydlo se nachází v ulici Balbínova jen několik domovních bloků od samotného centra Prahy, za něž je považováno Václavské náměstí, tudíž se může pochlubit excelentní dopravní dostupností. Zastávky metra tras metra A (Náměstí Míru) a metra C(Muzeum, I. P. Pavlova) jsou vzdáleny jen několik minut chůze, stejně jako tramvajové spoje na Malou Stranu, do Nuslí a na Žižkov. Autobusem se dostanete do Vršovic nebo na autobusové nádraží Florenc. Pro cesty autem ven z města nebo na letiště jsou ideální přilehlé ulice Sokolská a Legerova, tvořící pražskou magistrálu. V blízkosti objektu se nacházejí veškeré instituace potřebné k praktickému životu, jako například školy, banky, nemocnice, restaurace, obchody apod. Na žádné důležité místo Prahy to ze Zlatého bydla nebudete mít daleko.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů