Zelené město

Lokalita: Praha 3 - Žižkov
Typizace: od 1+kk do 4+kk, od 32 m2 do 140m2
Cena: od 3 290 981 Kč do 8 544 866 Kč
Typ: Bytová výstavba
Poznámka: Ceny bytů bez DPH
WWW: http://www.zelene-mesto.cz/zm07-home-cz.php
Prodejce:
Zelené město

Obyvatelé ocení prostorově a funkčně kvalitní dispozice bytů, od menších 1+kk o velikosti 32m2 až po rozlehlé 4+kk o výměře 140 m2 s velmi kvalitním standardem dokončení, s balkony či terasami.

Součástí bytů v úrovni zvýšeného přízemí jsou velké zahrady, většinou nad 150 m2. K bytům patří i parkovací místo a sklep.

Bytový projekt Zelené město je určen zejména pro ty z Vás, kteří hledají definitivní řešení bydlení pro svou rodinu a klidné místo pro život svých dětí; 28 samostatných nízkopodlažních a 2 jedenáctipodlažní domy jsou rozmístěné na ploše téměř 15-ti hektarů zelené plochy. Nechybí pečlivě navržený systém komunikací pro pěší a motorová vozidla obyvatel Zeleného města. Celý projekt vytváří přirozenou bytovou zástavbu nezatíženou nadměrným hlukem velkoměsta, za což lokalita vděčí, mimo jiné, mírně svažitému terénu. Pískoviště, dětská hřiště, oddělené parkové celky a citlivě navržené terénní úpravy vytváří zdravé a bezpečné prostředí nejen pro ty nejmenší

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů