Zelená terasa - Pardubice Polabiny

Lokalita: Pardubice - Polabiny, Bělehradská
Typizace: 109 bytů od 30 m2 do 150 m2, od 1+kk do 4+kk
Cena: od 1 201 000 Kč do 5 912 000 Kč
Typ: Bytová výstavba
Poznámka: 3.10., 17.10., 7.11. DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ, vždy od 10-13hod.
WWW: http://www.czstavhold.cz/projekty/pardubice/polabiny/index.php
Prodejce:
Zelená terasa - Pardubice Polabiny

Společnost CZ STAVEBNÍ HOLDING, a.s. nabízí byty do osobního vlastnictví v architektonicky zajímavě řešené lokalitě "Zelená terasa" v Polabinách, v atraktivní části Pardubic při ulici Bělehradská. Architektonické ztvárnění je přizpůsobeno okolní zástavbě, ale přesto dává celé lokalitě osobitý výraz. Jedná se o dvě křídla bytových domů spojených směrem k ulici Bělehradská administrativní budovou. Mezi bloky bytových domů je situován objekt zastřešených parkovacích stání, na jehož střeše vznikne travnatá plocha s okrasnou zelení.

Protože nosná konstrukce bytových domů je z monolitického železobetonového skeletu, umožnila architektovi navrhnout vzdušné a zajímavé dispoziční řešení všech bytů.

Tato lokalita nabízí bydlení na atraktivním místě, vyniká nejen úplnou občanskou vybaveností, ale i snadnou dostupností do centra a to nejen využitím městské hromadné dopravy, ale také příjemnou procházkou parkem situovaným na okraji sídliště.

Řešení projektu splňuje veškeré představy moderního a komfortního bydlení.

Dvě křídla tvarově, respektive výškově členěných bytových domů jsou spojena objektem občanské vybavenosti a zelenou terasou, zakrývající zabezpečená parkovací stání.

Bytové domy jsou rozděleny do šesti sekcí (A, B, C a D, E, F), každá se samostatným vchodem. Jsou navrženy do sedmi, osmi a devíti nadzemních podlaží. V prostoru 1. NP jsou umístěny sklepní boxy a technické zázemí. V ostatních nadzemních podlažích budou situovány bytové jednotky. Dispoziční řešení bytových jednotek je navrženo tak, aby každý byt splnil požadavky denního proslunění a osvětlení.

V nabídce jsou neobvyklé byty o velikostech 1 + kuchyňský kout až po 4 + kuchyňský kout s balkónem, terasou či lodžií nebo mezonetové byty.

Dispoziční řešení bytových jednotek je navrženo tak, aby každý byt splnil požadavky denního proslunění a osvětlení.

Pro parkování aut jsou navržena z větší části krytá parkovací stání pod zelenou terasou mezi bytovými domy. Pro zvětšení parkovací kapacity a zabezpečení aut v určeném prostoru jsou navrženy hydraulické parkovací plošiny.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů