Zahradní čtvrť - Poslední 3 volné byty

Lokalita: Praha 5 - Zbraslav , Neumannova 1451/1
Typizace: 2+kk, 3+kk
Cena: 4 390 00Kč, 4 990 000Kč
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://www.wadia.cz/projekty-ve-vystavbe/zahradni-ctvrt/popis-projektu.html
Prodejce:
Zahradní čtvrť - Poslední 3 volné byty

Zahradní čtvrť
Rezidenční projekt Zahradní čtvrť nabízí ideální podmínky pro mladé rodiny a pro ty z Vás, kteří chtějí bydlet v lokalitě, která poskytne prostor pro odpočinek a současně zajistí v místě standardní občanskou vybavenost na vysoké úrovni. Bydlení uprostřed přírody zaručuje klid a pohodu, rychlá dostupnost do centra Prahy zase profesní uplatnění.

Obytný soubor Zahradní čtvrť vzniká na pozemku o výměře zhruba 11 hektarů a je situován v nejvyšší části Prahy 5-Zbraslavi. Areálu stavby přiléhají ulice Elišky Přemyslovny a Nad Kamínkou. Velmi zdařilý urbanistický návrh celé čtvrti vytvořili ing. arch. Vítězslava Rothbauerová, ing. arch. Petr Brzobohatý, ing. arch. Jiří Hůrka, ing. arch. Martin Feistner z Ateliéru Dům a Město, vzorový dům a bytové domy Blíženec I a Blíženec II navrhl ing. arch. Martin Feistner, autorem bytového domu Červený dvorec je ing. arch. Petr Brzobohatý. Všechny ostatní domy druhé a třetí etapy včetně sadových úprav a parteru navrhli architekti ing. Arch. Šimon Brnada, ing. Arch. Kristina Sudre a ing. Arch. Ondřej Gattermayer z Atelieru P.H.A.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů