Zahradní čtvrť Červená skála

Lokalita: Husinec - Řež
Typizace: 20 bytů od 77m2 do 87m2, 3+kk
Cena: od 3 073 000Kč
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://www.cervenaskala.cz/popis_projektu.php
Prodejce:
Zahradní čtvrť Červená skála

Nová zahradní čtvrt Červená skála vyrůstá na plošině nad meandrem Vltavy na okraji obce Řež u Prahy. Na západní a severní straně sousedí se čtvrtí rodinných domů na velkých parcelách. Z jižní strany ohraničuje území silnice s mírným provozem, která sestupuje serpentinami k Vltavě a posléze končí uvnitř obce jako slepá. Za zeleným ochranným pásmem u silnice bude společenské centrum rezidenční čtvrti s malým náměstím a službami v parteru jednoho z bytových domů.

Zcela novou myšlenkou ve srovnání s podobnými projekty je centrální park, který vytvoří uživatelům domů a bytů příjemné zázemí. Park díky své poloze umožní snadné procházky, posezení přátel v parku nebo hry dětí v bezpečném prostředí a na dohled od rodičů.

Zahradní čtvrť Červená Skála se od jiných projektů v okolí Prahy odlišuje prostorovou velkorysostí, elegantním zapojením do obce a její infrastruktury, širokým portfoliem nemovitostí v různém spektru pořizovacích cen a jednotným architektonickým duchem zástavby. Zájemcům se zde nabízí pět forem bydlení: atriové rodinné domy, řadové rodinné domy, holandské řadové domky , byty v komorních bytových domech a byty ve vila domech.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů