Zahrada růží - nový exklusivní bytový projekt

Lokalita: Středokluky - Starý vrch
Typizace: 45 bytů od 33m2 do 128 m2
Cena: od 1 357 050 Kč do 6 469 050 Kč
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://www.zahradaruzi.cz/home/popis_projektu
Prodejce:
Zahrada růží - nový exklusivní bytový projekt

Nový bytový projekt „V ZAHRADĚ RŮŽÍ“ od společnosti Na Starém vrchu s.r.o. je připravován k pečlivé rekonstrukcí staré usedlosti v obci Středokluky - Praha západ. Bytový projekt nabízí 45 nových bytů rozličných velikostí, od pohodlných garsoniér pro mladší až po tří pokojové mezonety pro větší rodiny, v prvotřídní kvalitě..

Zahrada růží“ je novým, jedinečným projektem společnosti Itaka, umístěným v malebné vesnici Středokluky (Praha Západ, 20 km od Václavského náměstí). Harmonický komplex z panského sídla a statku pocházejících z počátku 19. století, perfektně zachované do všech detailů a složené z několika úžasných hospodářských budov, budou renovovány a přeměněny na prvotřídní obytný komplex – pouhých 45 bytů vysoké kvality, s výhledem na okolní překrásnou přírodu, soustředěné okolo dvou vnitřních dvorů, z kterých vznikne společná růžová a květinová zahrada, tedy místo ryzí krásy!

Všechny hospodářské budovy jsou postaveny z kvádrového opukového zdiva, které je typické pro tuto oblast, a které se budeme snažit uchovat a odhalit ve většině interiérů, jako ten nejcennější odkaz. Úžasné, neporušené fasády neoklasicistního panského sídla a dalších budov (stáje, stodoly, hospodářské domky) budou plně respektovány a zachovány ve své celistvosti, stejně jako pozoruhodné střešní dřevěné krovy a nosníky, které ponecháme odkryté v celém prostoru podkroví. Budou vybudována nové vikýřové okna, aby zajistila přísun spousty přírodního světla do podkrovního prostoru, a to v úžasném kontrastu ke starému uspořádání stavby a novým materiálům a při uplatnění citlivého přístupu. Celá řada původních detailů (okna, dveře, kamenné schody, podlahová dlažba, parkety apod.) budou zachovány a zrenovovány s maximálním pozorností ke každému detailu, což je přístup, kterým se můžeme pyšnit na všech našich projektech. Budeme vybírat takové nové materiály, který se k nim bude výborně hodit - dřevěné podlahy, přírodní kámen, terakotové dlaždičky.

“Zahrada růží“ bude kombinovat kouzlo dobového bydlení v památce z naší minulosti v úžasně klidné venkovské lokalitě, kde se zdá, že se čas zastavil, přičemž bude zachován veškerý komfort a vymoženosti loftového bydlení 21. století – otevřené prostory, dvojité výšky, otevřené galerie, koupelny v nejmodernějšímu stylu a dokonalé služby.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů