Zahrada Sylván - 4.etapa

Lokalita: Plzeň 1 - Severní předměstí, Znojemská
Typizace: od 1+kk do 3+kk, od 45m2 do 104m2
Cena: od 1 702 180 Kč do 3 960 361 Kč
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://www.hochtiefreality.cz/projekt/zahrada-sylvan-iv-.html
Prodejce:
Zahrada Sylván - 4.etapa

Znáte-li plzeňskou lokalitu Sylván, pak vám nemusíme vysvětlovat, jak získal projekt své jméno. Neznáte-li ji, doporučujeme vám zajet se tam podívat. Po pár minutách jízdy z centra města se ocitnete na jeho pomyslné střeše, kterou tvoří jižní svah Sylvánského vrchu, kde se kdysi dobře dařilo vinné révě. Obklopeni sluncem a zelení budete procházet příjemnou lokalitou rodinných a bytových domů, která patří především mladým rodinám, a pak také všem, kteří jsou mladí duchem. A pokud se rozhodnete se Sylvánem spojit svůj život, pak doufáme, že vám zde bude zrát jako víno a rozkvétat do plného květu; vám a všem, na nichž vám záleží! Ať si vyberete kterýkoliv z domů, vždy bude obklopen zahradou. Dopřejte ji svým dětem, i vám přinese jistotu, že jste všichni v bezpečí.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů