Za Dubem

Lokalita: Praha 4 - Krč, Sulická
Typizace: 1+kk - 4+kk od 34m2 do 105 m2
Cena: od 2 337 328 do 6 904 460
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://bydleni-zadubem.cz/
Prodejce:
Za Dubem

• 37 bytů 1+kk až 4+kk, zahrádky, balkóny, terasy, garáže. • Prodej bytů byl právě zahájen.

• Bytový dům Za Dubem se nachází v Praze 4 Krč a je přirozenou hranicí mezi poklidnou atmosférou vilové čtvrti ze západní strany z ulice Sulická, do které je orientována většina obytných místností a pulzujícím tepem velkoměsta se všemi jeho výhodami z východní strany z ulice Štúrova, do které jsou situovány zejména komunikační prostory domu. • Moderní, vkusné, pohodlné bydlení v novém domě z tradičních materiálů, byty budou vybavené kvalitními zařizovacími předměty a interiérovými prvky. • Výborná lokalita nedaleko Krčského lesa – jedné z největších lesních a rekreačních ploch v metropoli. Skvělé dopravní spojení autem či MHD do centra Prahy.

Bytový dům Za Dubem je umístěn na rozhraní městských částí Krč a Lhotka. Většina oken obytných místností a balkónů je orientována na východ směrem do klidné vilové zástavby s velkým množstvím zahradní zeleně v ulici Sulická. V okolí je velké množství zeleně.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů