WILSON

Lokalita: Brno - Masarykova čtvrť
Typizace: 2+kk - 4+kk
Cena:
Typ: Bytová výstavba
Poznámka: Výstavba polyfunkčního domu Wilson je ve fázi zpracované dokumentace pro územní rozhodnutí.
WWW: http://www.fiedlerreality.cz/default.asp?intPageID=502
Prodejce:
WILSON

Připravovaná výstavba polyfunkčního domu Wilson v Brně, Masarykově čtvrti vznikne jako součást nově vytvářeného náměstí Míru. Bude ohraničena rovněž ulicemi Údolní a Lerchova.

Dovolujeme si Vás tímto seznámit s projektem polyfunkčního domu WILSON v Brně, Masarykově čtvrti na Náměstí Míru, na jehož přípravě se podílíme. Projekt WILSON vzniká na základě návrhu renomovaných brněnských architektů, pánů Tomáše Rusína a Ivana Wahly v jejich ateliéru RAW, realizaci zajišťuje developerská společnost WILSON PROPERITY s.r.o. Stavba významným způsobem přispěje ke zlepšení občanské vybavenosti Masarykovy čtvrti, v 1.nadzemním podlaží vznikne nová prodejna Brněnky, menší obchody a ordinace, společenské centrum, restaurace a kavárna. Podzemní podlaží bude v maximálně možném rozsahu určeno pro parkování vozidel a technické zázemí domu. Další podlaží jsou navržena již čistě pro bytové účely v dispozicích 2+KK až 4+KK. Novostavba předznamenává celkovou koncepci budoucího náměstí se skutečným parkem a upravenou tramvajovou smyčkou. Pokud Vás výstavba osloví, budeme rádi, když se připojíte k akci HLAS PRO WILSON, kterou jsme na našich stránkách u tohoto projektu pro jeho příznivce připravili. HLAS PRO WILSON

Lokalita, ve které se výstavba polyfunkčního domu Wilson připravuje, je nejvyhledávanějším místem pro bydlení ve městě Brně.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů