Výstavba nových bytů v Drásově

Lokalita: Drásov -
Typizace: od 47 do 118 m2, 1+kk - 4+kk
Cena: od 813 540 Kč
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://www.nejlepsibydleni.cz/reality/developer_drasov_byty.php
Prodejce:
Výstavba nových bytů v Drásově

Nabízíme dostupné bydlení s příznivou cenou v Drásově . Nové byty mají velikost od 47 do 118 m2, po domluvě s možností až 164 m2. Součástí nabídky jsou parkovací stání a zahrádky.

Obec Drásov se nachází 20 km severozápadně od centra Brna ( 10 min. jízdy od HM Globus, 6 km od Kuřimi).Bytové domy se staví na okraji obce, v příjemném prostředí, které nabízí klid, množství zeleně a velký prostor pro relaxaci. V okolí je množství přírodních a historických památek. Pro sportovce je možné vyžití na cyklostezkách a na blízkých lyžařských sjezdovkách. Nedaleko je Brněnská přehrada. Pro výběr místa hraje důležitou roli občanská vybavenost Drásova. Naleznete tu mateřskou školu, základní školu, zdravotnické zařízení, restaurace. Hypermarket Globus je vzdálen cca 10 km. Předností je výborné dopravní spojení do Tišnova a Kuřimi v rámci IDS a následně do Brna. Cesta autem přímo do centra Brna trvá necelých 20 min, tj. jako z okrajových částí města, např. Útěchova, Chrlic... Oblast se stala v poslední době zájmem investorů, přímo v Drásově prosperuje pobočka firmy Siemens.I z tohoto pohledu je investice do bydlení v této lokalitě velmi perspektivní , lze očekávat zvýšený zájem o byty a tím i zhodnocení Vaší investice do nového a kvalitního bydlení.

V 1. etapě ( dům A) se jedná o moderní čtyřpodlažní bytový dům s mezonety, celkem se 13 byty. Ke každému bytu je zajištěno parkovací stání. Velikost bytů je od 1+kk s výměrou 31,3m2 po 4+kk 125,6 m2 (po individuální domluvě je možnost spojení sousedních bytů s celkovou výměrou až 164 m2) Byty jsou stavěny výlučně do osobního vlastnictví a převedeny budou už během výstavby. Ke každému bytu náleží sklep o velikosti 2 m2. Součástí bytů v 1.NP je zahrádka. Kromě 3 bytů v 1.NP mají všechny byty balkon, větší byty mají i dva balkony. Postup výstavby umožňuje -"posouvání" nenosných příček a úpravu bytu podle vlastních potřeb. Ve 2.etapě ( dům B) se jedná o třípodlažní bytový dům, celkem s 11 byty, termín zahájení výstavby duben 2008, dokončení výstavby červenec 2009. Probíhá prodej II. etapy a III.etapy. První etapa-dům A-VYPRODÁNO! Podrobnější informace na www.nejlepsibydleni.cz, kapitola Nové projekty k bydlení.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů