Výstavba funkcionalistických vil Brno - Žebětín

Lokalita: Brno - Žebětín
Typizace: 4+kk, 5+kk
Cena: od 12mil. do 18mil.
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://
Prodejce:
Výstavba funkcionalistických vil Brno - Žebětín

Celý projekt výstavby obsahuje 3 samostatně stojící vily a dva dvojdomy. V současné době je v nabídce jeden samostatně stojící objekt a 1/2 dvojdomu.

Samostatně stojící vila s dispozicí 5+kk je o dvou nadzemních podlažích, rovné střeše s dvojgaráží na pozemku o výměře 713 m2. Dvojdům, tedy jeho jedna polovina, má dispozicí 4+kk a je o dvou nadzemních podlažích, rovné střeše a garáži na pozemku o výměře 500 m2. V ceně je rovněž úprava okolí vily a závlahový systém zahrady. Z konstrukčních prvků lze mimo jiné vyzdvihout provedení ozelenění střechy, zateplení fasády, kombinace gabionů s bílou fasádní omítkou a hliníkovými okny. Výstavba celé lokality je financována developerem. Při koupi Vám můžeme rovněž nabídnout služby našeho hypotečního ústavu, který Vám zajistí nejvýhodnější finanční krytí kupní ceny.

Popis lokality
Tyto luxusní nemovitosti uspokojí i náročného zájemce jak po stránce samotné nemovitosti, tak po stránce umístění a polohy v lokalitě blízko lesa.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů