Výstavba bytů v Libčicích nad Vltavou

Lokalita: Libčice nad Vltavou -
Typizace: 30 bytů od 1+kk do 4+kk, od 37m2 do 112m2
Cena: od 1 850 000 Kč do 3 200 000 Kč
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://www.artrealestate.cz/index.php?p=real-detail&pid=N09349
Prodejce:
Výstavba bytů v Libčicích nad Vltavou

Libčice nad Vltavou, okr. Praha - západ. Prodej posledních volných bytů v novostavbě bytového domu před kolaudací. Tato obec se nachází severovýchodně od Prahy (cca 20 min. směr Kralupy nad Vltavou). Osobní vlastnictví - lze na hypo !
Všechny místnosti v bytě působí světlým dojmem. V ceně bytu je zahrnuto také parkovací stání. Naprostý klid, velké množství zeleně, bydlení vhodné zejména pro rodinu s dětmi ! V okolí je velké množství přírodních a historickcýh památek. Jedná se o perspektivní lokalitu s kompletní občanskou vybaveností a dobrým dopravním spojením do Prahy. Možnost jak kulturního tak i sportovního vyžití.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů