Výstavba bytů na Tabulovém vrchu u pevnůstky

Lokalita: Olomouc - Mošnerova
Typizace: 195 bytů od 34 m2 do 115 m2
Cena: od 21 795 Kč/m2
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://www.developbuilding.cz/u-pevnustky-olomouc/
Prodejce:
Výstavba bytů na Tabulovém vrchu u pevnůstky

Na Tabulovém vrchu v Olomouci pro Vás provádíme výstavbu 196 bytů rezidečního bydlení „U pevnůstky". Nechcete bydlet na sídlišti na periferii Olomouce ? Požadujete klidnou lokalitu uprostřed zeleně v nezáplavové oblasti ? Náš projekt Vám všechny tyto Vaše požadavky splní.
Charakteristickým rysem projektu je respektování individuality a též finančních možností každého klienta. K dispozici je celkem 196 bytů různých dispozic od 1+kk až po luxusní 3+1 s terasami ( balkony ). Na přání je možné byty spojit a vytvořit tak například byt 4+1 či 5+1.
Projekt je umístěn v lokalitě na exklusivním místě, uprostřed zeleně s nádherným výhledem na Olomouc a okolí a bezprostředně sousedí s památkově chráněnou pevnůstkou „Fort Tabulový vrch", která je unikátní v evropském měřítku. Toto umístění zaručuje, že i v budoucnu lokalita zůstane klidovou zónou ve vztahu k další zástavbě okolí, která by mohla působit rušivě, například výstavba supermarketu, frekventované silnice, průmyslové zóny atp.
Lokalita je totiž ohraničena z jedné strany pevnůstkou, z bočních stran zástavbou rodinných domů, a z přední strany místní komunikací Mošnerova. Významnou součástí našeho projektu je park se zelení a dětskými hřišti pro každodenní relaxaci, který zabírá 80 % plochy pozemku. V blízkosti se nachází obchodní a nákupní centra TESCO,OBI,TERNO, školy, školky, zastávka tramvaje a autobusu.
Všechny byty mají terasu - balkon, u přízemních bytů jsou předzahrádky. V suterénu všech domů je možné zakoupit garáž, před domy je možné zakoupit parkovací stání.
Projekt se skládá z pěti bytových domů o čtyřech až pěti nadzemních podlažích. Všechny domy jsou vybaveny výtahy.
Cena za m2 bytu je od 27.000 Kč bez DPH..
Veškeré platby jsou poukazovány na vázaný účet u Raiffeisenbank a.s. a banka je uvolňuje zhotoviteli průběžně po kontrole provedených prací, což znamená 100% jistotu pro klienty, že o své prostředky „nepřijdou".
Celá výstavba je řešena klasickou dlouhodobě osvědčenou technologií - monolitickými stropy a zdmi z cihelných bloků s důrazem na kvalitní provedení a dodržení technologických postupů a procesů. Příčky jsou provedeny z pórobetonu ( Ytong ).

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů