Výstavba Brno, centrum - STUDÁNKA

Lokalita: Brno - Staré Brno
Typizace:
Cena:
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://www.fiedlerreality.cz/default.asp?intPageID=389
Prodejce:
Výstavba Brno, centrum - STUDÁNKA

Bytový dům Studánka tvoří nároží ulic Leitnerova a Kopečná v katastrálním území Staré Brno.Výhodou jeho umístění je pěší dostupnost centra a velmi dobrá občanská vybavenost.

Podobně dobře dostupné je napojení na významné komunikace včetně dálnic. Dům má šest nadzemních podlaží a čtyři podlaží podzemní. Svým provedením navázal na okolní zástavbu, velice citlivě zapadl do památkově chráněné části Brna. Osazení domu do terénu nebylo díky jeho svažitosti jednoduché, úroveň vstupů do jednotlivých sekcí (A,B,C,D) není totožná. Každé ze tří parkovacích podlaží je rovněž v odlišných úrovních, přístupné jsou přímo z veřejné komunikace. Dům má uliční fasádu z lícových tvarovek, kterou podtrhují atypická okna schodišťových prostor, velmi nadstandardně jsou řešeny společné prostory. Studánka má vlastní park veřejnosti nepřístupný. K prodeji do osobního vlastnictví nyní nabízíme bytovou jednotku, která byla uvolněna developerem do prodeje dodatečně. Má celkovou plochu cca 69m2 a náleží k ní zahrádka ve výlučném vlastnictví o velikosti 25m2, ostatní jednotky jsou prodány. Informace o bytové jednotce naleznete na stránkách FIEDLER REALITY s.r.o. v jednotlivých zakázkách pod číslem 15671. V části věnované jednotlivých zakázkám aktuálně zveřejňujeme i nabídku volných bytových či nebytových jednotek a parkovacích míst, které jsou naším prostřednictvím nabízeny do nájmu. Projektovou dokumentaci zpracovala architektonické kanceláře RAW a Tišnovka.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů