Vyhlídka Hladnovská

Lokalita: Ostrava - Slezská Ostrava, Hladnovská
Typizace: 24 bytů od 33 m2 do 75 m2
Cena: od 1 605 176 Kč do 3 224 312 Kč
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://www.vyhlidka-hladnovska.cz/show.php?kat=kontakty
Prodejce:
Vyhlídka Hladnovská

Slezská Ostrava je dynamicky se rozvíjející městskou částí, ve které pro Vás realizujeme vkusně a moderně řešenou výstavbu bytového domu. Slezská Ostrava je jedním z nejvýše položených míst města.
Záměrem investora je vybudování vícepodlažního bytového domu s 24 bytovými jednotkami různých rozměrů a zajímavých dispozic, který poskytne obyvatelům nadprůměrnou kvalitu bydlení a bude skýtat jak výhodu obytného prostředí klidných ulic v nižších podlažích, tak atmosféru velkoměstského prostředí a mimořádného panoramatu celého okolního horizontu pro vyšší patra. Rozmanitá skladba bytů dává možnost výběru širokému spektru klientů. Samozřejmostí bude zabezpečení objektu a možnost parkování v podzemních garážových stáních.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů