Vrchlabí - Bytové družstvo VRCHOVINA

Lokalita: Vrchlabí - Liščí kopec
Typizace: 22 bytů, od 46 m2 do 91 m2, od 2+kk do 3+kk
Cena: od 2 055 600 Kč do 3 190 100 Kč
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://
Prodejce:
Vrchlabí - Bytové družstvo VRCHOVINA

Prodej nových bytů v souboru čtyř bytových domů s celkem 58 byty a 28 garážemi. Lokalita Liščí Kopec se nachází v klidné části města Vrchlabí s výhledem na Krkonoše.

Výstavba byla zahájena domem 2H a probíhá v prostoru vymezeném ulicemi Na Výšině, Školní a Liščí kopec. Každý z bytových domů 2E, 2F, 2G a 2H je tvořen třemi nadzemními a jedním podzemním podlažím, ve kterém se nacházejí zděné komory k bytům a garáže. V domech se nacházejí byty 2+kk a 3+kk, přičemž většina je vybavena jedním nebo dvěma balkóny, či prostornou předzahrádkou. V ceně každého bytu je zděná komora v suterénu, která dobře poslouží například pro uložení sportovního vybavení. Byty v krajních sekcích jednotlivých domů mají samostatný vstup. Výhodou města Vrchlabí je jeho poloha, která je jakýmsi rozcestníkem při cestách jak do Krkonoš západních, východních nebo samotného středu, tzn. okolí Špindlerova Mlýna. Obytný soubor Vrchovina má výbornou dopravní dostupnost z hlavních silničních tahů do Vrchlabí od Prahy, Špindlerova Mlýna, Liberce a Trutnova. Nespornou výhodu nabízí nejen množství blízkých lyžařských středisek, ale celá příroda Krkonoš, která nabízí celoroční sportovní vyžití, lyžování - cyklistika - turistika. Samozřejmostí je veškerá městská vybavenost v okolí, stejně tak jako kulturní a lázeňské vyplnění volného času.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů