Vilové domy Mírovice

Lokalita: Veleň - Mírovice
Typizace: od 1+kk do 4+kk, od 47 m2 do 120 m2
Cena: od 2 165 511 Kč do 5 049 336 Kč
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://www.aaaprojekty.cz/projekty/vilove_domy_mirovice/30
Prodejce:
Vilové domy Mírovice

Jedná se o ojedinělý projekt výstavby bytů v kategorii 1+kk až 4+kk od 47 m2 do 120 m2. Zástavba je členěna do jednotlivých vil s byty širokého spektra velikostí, charakteru i možností. K dispozici jsou byty se zahradou, byty, které počítají s lidmi s omezenou možností pohybu nebo starší, další byty jsou malometrážní a jsou zaměřeny na skupinu jednotlivců nebo těch, pro které je byt pouhým místem pro přespání mezi prací a vrací se na víkend jinam( což vidíme jako možnost pro firemní bydlení). Nechybí ani velké byty pro rodinu s dětmi vybavené zahradou a garáží v domě nebo větší byty umístěné v půdním prostoru s mezonetem , s velkou terasou, které jsou určeny těm, kdo hledají nevšední interierové řešení a mají rádi velký, zajímavě členěný prostor. Každý byt je vybaven garáží nebo krytým garážovým stáním. Nemalá péče je věnována společné zeleni s malým parčíkem a hřištěm pro děti. Veškerá občanská vybavenost (lékař, školka, škola, gymnázium ap.) je v nedalekých Čakovicích, základní škola a mateřská škola pak ještě ve Veleni. Známé nákupní centrum v Letňanech s aquaparkem, fitness a wellness centry, zimním stadionem, squashem ap. je vzdáleno cca 5 km. Přímo v obci je základní vybavení obchodem se smíšeným zbožím, restaurací, knihovnou ap.

Obec Mírovice se nachází na hranici hlavního města Prahy, nedaleko městských čtvrtí Čakovice, Miškovice a Třeboradice. Dopravní spojení je zajišťováno autobusy PID na metro Letňany.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů