Villapark Veltrusy

Lokalita: Veltrusy -
Typizace:
Cena:
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://villapark.webnode.cz/
Prodejce:
Villapark Veltrusy

Velkolepý projekt nového bydlení ve Veltrusech. Připravujeme výstavbu a prodej solitérních domů, řadových domů a dvojdomů na pozemcích ve Veltrusech (okres Mělník), které projdou rozsáhlou rekonstrukcí a revitalizací. Město Veltrusy se snaží získat dotace z fondů EU, a tak v příštích letech vznikne nové parkoviště na kraji města, nový centrální park okolo hřbitova, navazující na stávající anglický zámecký park, z města se tak stane oáza klidu a zeleně pěších zón bez hluku a splodin silniční dopravy. K prodeji jsou též samotné stavební parcely včetně všech inženýrských sítí o rozlohách 800 - 1500 m2. Pozemky i nové domy budou přímo navazovat buď na nový park, nebo na stávající zámecký park.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů