Villa residence Mydlářka - Luxusní byty

Lokalita: Praha 6 - Dejvice, Mydlářka
Typizace: od 44m2 do 207m2
Cena: od 3 312 000 Kč do 12 253 000 Kč
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://
Prodejce:
Villa residence Mydlářka - Luxusní byty

Rezidenční vila z roku 1942 s kvalitním architektonickým výrazem a nadčasovou dispozicí jednotlivých bytů se nachází v žádané lokalitě městské části Praha 6 – Dejvice, nedaleko prestižní lokality Hanspaulka. Okolí domu tvoří vzrostlá zeleň a privátní zahrada s vlastním parkováním. V rezidenci je 11 samostatných bytových jednotek, kdy většina bytů má vlastní balkon nebo terasu. Byty a dům byly luxusně zrekonstruovány a byly ponechány a repasovány unikátní dobové interiérové prvky. Vybavení bytových jednotek: - kvalitní celodřevěné podlahy v celém bytě - luxusní a maximálně vybavené koupelny a sociální zařízení - technická připravenost pro instalaci klimatizační jednotky pro celý byt - technická příprava pro instalaci kuchyně - rozvody STA pro televizní příjem DVB-T - 1 až 2 parkovací stání na vlastním pozemku u zahrady rezidence pro každý byt.

Nabízíme k prodeji luxusně zrekonstruované byty, které se nachází v těsné blízkosti Vítězného nám. na Praze 6 – Dejvice. Tento činžovní dům je v těsné blízkosti dopravního napojení na centrum měst, dálnici D5, D8 i D1 a ideálně dostupný na mezinárodní ruzyňské letiště. V blízkosti domu je stanice metra Dejvická a zastávka tramvaje MHD.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů