Villa domy Nová Bělá

Lokalita: Ostrava - Nová Bělá, Kaminského
Typizace: 74 bytů od 33 m2 do 115 m2, od 1+kk do 4+kk
Cena: od 1 302 830 Kč do 3 673 810 Kč
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://www.villadomynovabela.cz/
Prodejce:
Villa domy Nová Bělá

Villa domy Nová Bělá jsou ideálním řešením pro všechny, kteří hledají bydlení na úrovni, daleko od každodenního spěchu typického pro život ve velkoměstě a zároveň vyžadují dobrou a pohodlnou dostupnost do Ostravy a okolí.


Účelem realizace projektu „Villa domy Nová Bělá“ je vybudování příjemného bydlení na vysoké úrovni v klidné lokalitě s dobrou dostupností a veškerou občanskou vybaveností. Projekt zahrnuje výstavbu 5 třípodlažních bytových domů se 74 byty o velikostech 1+kk až 4+kk a 79 parkovacími místy. K bytům v přízemí budou náležet zahrádky před domem. Zástavba je koncipována jako slepá klidová obytná zóna s nově vybudovanými parkovištěmi, navázanými na stávající obslužnou komunikaci ul. Kaminského.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů