Villa Kunzova - Exkluzivní bydlení v Brně

Lokalita: Brno - Černá Pole
Typizace: 1+kk - 3+kk, 20 - 73m2
Cena: od 1130000Kč do 4500000Kč
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://
Prodejce:
Villa Kunzova - Exkluzivní bydlení v Brně

Klasický městský dům, který bude kompletně a důkladně rekonstruován. V sedmipodlažní budově se nachází 26 luxusních bytů.

Důraz bude kladen na kvalitu práce i luxusní vybavení bytů.Dalším benefitem těchto bytů jsou parkovací stání, která budou vybudována ve dvorním traktu domu. Jednotlivé nabídky bytů naleznete na našich webových stránkách a kompletní informace o celém projektu na www.villa-kunzova.cz

Dům se nachází v elegantní, velmi žádané a atraktivní lokalitě Černá Pole, ulice Kunzova. Tato exkluzivní rezidence svou unikátní polohou, nejvyššími standardy komfortu a vynikající dostupností do centra uspokojí i ty nejnáročnější klienty.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů