Villa Agatha

Lokalita: Praha 8 - Ďáblice, K Lomu
Typizace: 3+kk, od 86 m2 do 107m2
Cena:
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://gepardhome.cz/?module=projekty&sectionid=76
Prodejce:
Villa Agatha

Villa Agatha nabídne klientům nadstandardní úroveň bydlení rodinného charakteru v uzavřeném objektu o třech nadzemních a jednom podzemním podlaží ve funkcionalistickém stylu. Každý ze šesti bytů se bude vyznačovat vysokou úrovní vnitřního vybavení již ve standardu a prostorným balkónem. K bytu bude náležet vždy jedno podzemní garážové stání a zděný sklepní box. Dům bude oplocen.
Villa Agatha je situována do atraktivní a moderně rozvíjející se části Prahy 8 – Ďáblice v ulici K Lomu, s výbornou dostupností centra Prahy, v blízkosti trasy metra C Ládví a nákupně-společenského centra Letňany, vše v dojezdové vzdálenosti do cca 10 minut.


- 6 luxusních bytů od 86 m2 do 107 m2 s balkóny
- dispoziční řešení 3+kk/B a 3+1/B
- vysoký standard vybavení
- podzemní garážová stání
- zděné sklepní boxy
- zahájení výstavby duben 2008
- předání bytů červen 2009

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů