Viladům Střížkov /Prosek/ - Jitravská

Lokalita: Praha 8 - Střížkov, Jitravská
Typizace: od 63m2 do 130 m2, od 2+kk do 3+kk
Cena: od 3 234 000 Kč do 6 992 000 Kč
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://
Prodejce:
Viladům Střížkov /Prosek/ - Jitravská

Novostavba na velmi hezkém místě pražského Střížkova, v blízkosti nového metra, kvalitní provedení bytů ve viladomu s vlastní zahradou - pozemkem. Posledních 3 byty s terasami a balkony.

Novostavba - Jitravská Střížkov, IV. etapa. Nadstandardní byty ve viladomu s výtahem a vlastní zahradou na oploceném pozemku na konci klidné ulice, 600 m od nové stanice metra C - Střížkov, novostavba nyní ve fázi hrubé stavby, která navazuje na velmi úspěšnou, již zabydlenou I. - III. etapu (viz foto). Byty od 2+kk až 3+kk (16 bytů, prodáno cca 85 %), v podzemí garážová stání ke koupi (275.000,- Kč + DPH), nebo možnost zakoupení venkovního stání (100.000.- Kč + DPH). Kolaudace červen 2009, poslední 3 byty!

Praha 8 - Střížkov, konec klidné ulice, cca 600 m od metra C - Střížkov, v sousedství nové výstavby Jitravská I - III. etapa, výhled do údolí a směrem na Troju a celou Prahu.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů