Viladomy a RD Lysá nad Labem - 2. etapa

Lokalita: Lysá nad Labem - Vichrova
Typizace: od 1+kk do 5+kk, od 34m2 do 115m2
Cena: od 1 340 700 Kč
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://www.pmspodebrady.cz/
Prodejce:
Viladomy a RD Lysá nad Labem - 2. etapa

Moderní zděné třípodlažní viladomy
Velikost bytů 1+kk až 5+kk od 34 m2 do 115 m2 + balkóny
Přízemní byty s vlastním odděleným pozemkem o výměře 89 m2 až 286 m2
Nízké náklady na bydlení - vlastní plynový kombinovaný kotel
Atraktivní lokalita v blízkosti centra Lysé nad Labem
Možnost vlastního parkovacího stání nebo garáže
Propracovaný systém klientských změn
Připravíme pro Vás vyřízení hypotečního úvěru
Termín dokončení konec roku 2009

Výstavba čtyř zděných viladomů v jižní části Lysé nad Labem. Každý viladům má 3 nadzemní podlaží po 3 až 4 bytech. Přízemní byty jsou v úrovni terénu a mají každý svůj vlastní oddělený pozemek. V areálu jsou dvě soukromá parkoviště (jedno za závorou a druhé společně s deseti garážemi v oploceném areálu), v kterých je možnost zakoupit vlastní parkovací stání. Před každým vchodem bude kolostav a lavička. Každý byt má své vlastní plynové ústřední topení a ohřev teplé užitkové vody, což umožňuje vlastníkům ovlivňovat své provozní náklady na bydlení.

Nová atraktivní lokalita v těsné blízkosti centra Lysé nad Labem umožňuje využít výhod klidného bydlení se snadnou dosažitelností zaměstnání. Lysá nad Labem je jedinečná lokalita nejen díky své výborné poloze z hlediska dopravního spojení Prahy (vlakem 33 min do centra Prahy, PID, dálnice D11, bus,...), ale také díky plné občanské vybavenosti a infrastruktuře.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů