Viladomy U Obory - Praha 10 - Uhříněves

Lokalita: Praha 10 - Uhříněves, V bytovkách
Typizace: od 2+kk do 4+kk, od 44m2 do 104m2
Cena: od 2 578 000 Kč do 6 675 000 Kč
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://
Prodejce:
Viladomy U Obory - Praha 10 - Uhříněves

Další nízkoenergetický bytový areál společnosti JRD, s.r.o. nese název Viladomy u Obory. Výstavba je připravena v ulici V Bytovkách v Praze 10 Uhříněvsi.

Ve třech objektech označených A, B a C najdete 37 bytů od 2+kk do 4+kk. Všechny byty mají lodžie nebo terasu. U bytů v 1.NP je umožněn výstup na terén do přilehlých předzahrádek. Mimořádně nízká energetická náročnost domu je dosažena kombinací velmi kvalitního zateplení obvodových konstrukcí, kvalitních dřevěných oken s trojskly a komfortního energeticky úsporného větrání a vytápění větracími jednotkami DUPLEX českého výrobce ATREA a elektrickými přímotopnými panely typu Radik Combi VK nebo Ecoflex, s větráním a rekuperací tepla z odpadního vzduchu. Obytné místnosti bytů jsou převážně orientovány k jihu, východu či západu, aby bylo možno využít tepelných zisků ze slunečního záření. Klienti mají dále možnost rozšíření nízkoenergetických systémů o solární panely na ohřev teplé vody. Důraz je také kladen na bezpečnost bydlení. Byty jsou již ve standardním provedení nabízeny s bezpečnostními dveřmi. Zabezpečení bytu je možno dále zvýšit bezpečnostním zasklením oken, elektronickým zabezpečovacím systémem s hlášením na mobilní telefony a možností připojení na bezpečnostní službu a instalaci videotelefonů. Nedílnou součástí je i kvalitní protipožární zabezpečení domu.

Na rozdíl od ostatních městských částí Prahy skýtá Uhříněves svým obyvatelům bydlení v klidu a zeleni s dobrou dopravní dostupností na metro C Háje, nebo A Depo Hostivař. Viladomy u Obory se nachází v ul. V Bytovkách v Praze - Uhříněvsi. V obci je veškerá vybavenost včetně mateřské a základní školy. Nákupní možnosti jsou v Europarku Štěrboholy nebo v OC Chodov. Dopravní spojení je 6 linkama MHD 16 min na metro A "Depo Hostivař" a metro C "Háje" nebo 20 min vlakem do centra na Hl. nádraží. Pár kroků od centra obce se nachází Podleský rybník, se kterým těsně sousedí místní obora.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů