Viladomy GEMINI, s.r.o.

Lokalita: Ostrava - Nová Bělá, Krmelínská
Typizace: 24 bytů, od 38 m2 do 102 m2
Cena: od 1 525 000 Kč do 3 632 000 Kč
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://www.viladomygemini.cz/index.php?action=about
Prodejce:
Viladomy GEMINI, s.r.o.

Projekt „Viladomy Gemini“ představuje bydlení na míru Vaší rodině.

Klidná lokalita s dobrou dostupností a veškerou občanskou vybaveností. Projekt zahrnuje výstavbu dvou třípatrových domů celkem s 24 bytovými jednotkami o velikostech 1+kk–3+kk (s možností sloučení bytových jednotek) a 28 garážových stání . Projekt se vyznačuje elegantní moderní architekturou a použitím kvalitních materiálu i technických řešení. Zástavba je situována tak, aby tvořila uzavřený prostor s maximální individualitou bydlení.
Výhodou projektu je možnost si individuálně změnit nabízený standard u obytných místností (plovoucí podlahy, obložkové dveře) , koupelen a WC (dlažba, obklady, sanitární vybavení, zásuvky a vypínače).

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů