Vila nad údolím

Lokalita: Praha 5 - Stodůlky, Rotavská
Typizace: od 33m2 do 120 m2, od 1+kk do 4+kk
Cena: od 2 460 895 Kč
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://www.nadudolim.cz/
Prodejce:
Vila nad údolím

Představte si bydlení ve velkoměstě s výborným spojením do centra a zároveň v tiché čtvrti města s výhledem na krajinu nad zeleným údolím. Rádi vám pomůžeme rozhodnout se, zda zvolit bydlení v rušném centru města na úkor zeleně, nebo dát přednost venkovu s problematickou dopravou. Vila Nad údolím na Velké Ohradě vám nabízí ideální bydlení, které spojuje výhody obojího. Pokud si vychutnáváte klid a rádi podnikáte procházky do blízkého okolí, je Vila Nad údolím, ležící v blízkosti Ohradského náměstí, přesně pro vás. Sousedí totiž s původní zástavbou předměstského typu a charakteristickou původní venkovskou architekturou. Vila Nad údolím vám přináší vysoký standard bydlení. Čtyřpodlažní městská vila je ideálním kompromisem mezi soukromím rodinného domu a bezstarostným pohodlím bytu. Nadčasová architektonická koncepce a použití kvalitních přírodních materiálů vám zabezpečí, že se ve vašem bytě budete dlouhou dobu cítit dobře a příjemně.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů