Vila domy u dubu Suchdol nad Odrou.

Lokalita: Suchdol nad Odrou. -
Typizace: 24 bytů od 102 m2 do 114 m2, 3+kk a 3+1
Cena: od 2 348 200 Kč do 2 398 200 Kč
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://www.muj-byt.cz/byt/
Prodejce:
Vila domy u dubu Suchdol nad Odrou.

Viladomy nabízejí ve třech nadzemních podlažích 6 bytových jednotek 3+1/kk ve velikostech 90-101 m2, celkem v plánovaných 4 domech tedy 24 b.j.,které budou při prodeji převedeny do osob. vlastnictví.

Unikátní poloha a architektonické ztvárnění domu umožňuje dokonalé výhledy, naprosté soukromí a ničím nerušené užívání rezidenčních bytů v uzavřeném areálu, který bude chráněn oplocením, dvěmi samostatnými vstupními brankami a dálkově ovládanou elektrickou branou pro vjezd osobních automobilů. Snadné napojení přes obecní komunikaci zajišťuje pohodlné spojení s okolními městy: Nový Jičín, Odry, Fulnek i s bezprostředním okolím městyse Suchdol nad Odrou. Ve velmi krátké době bude k dispozici přímé spojení s dálnicí D47 (D1) Ostrava-Olomouc a krajská města Ostrava a Olomouc tak budou dostupná osobní dopravou během pouhých 20-25 minut.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů