Vila Wiessenberg - apartmány v Loučné nad Desnou

Lokalita: Loučná nad Desnou -
Typizace: 6 bytů od 29m2 do 56m2
Cena: od 1 112 000 Kč do 2 172 000 Kč
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://www.realaliance.cz/developerske_projekty/_horske_apartmany_wiessenberg_v_loucne_nad_desnou.html
Prodejce:
Vila Wiessenberg - apartmány v Loučné nad Desnou

Současná dispozice apartmánového domu Wiesenberg počítá s 6ti bytovými jednotkami, vždy se třemi na každém patře domu. V ceně apartmánu je v provedení na klič - vybavená koupelna, toaleta instalovaná kuchyňská linka. Vytápění - v každém apartmánu vlastní plynový kotel s možností dálkového ovládání přes internet či SMS. V jednotlivých apartmánech budou instalovány veškeré rozvody včetně internetu. Stavební práce budou prováděny pod certifikací kvality ISO 9001 – 2001. Podrobné údaje o jednotlivých apartmánech ( podlahových plochách, vybavení, standardech a cenách, včetně aktuálně volných apartmánů ) zašleme obratem na požádání. Apartmány o dispozicích 1+kk, 1+1 a 2+kk a podlahové ploše 29 m2 až 54 m2, součástí je parkovací stání.

Silnou stránkou polohy horských apartmánů Wisenberg je jejich těsná blízkost k lokalitám, kde jsou v zimě široké možnosti lyžařského vyžití a to po celou dobu sezóny. Přímo v obci vlek o délce 500 m s umělým zasněžováním a denní úpravou sjezdovky, kde je provozováno denní i noční lyžování. Pouhé 3Km vzdálený nový lyžařský areál Přemyslov s 1250m dlouhou sjezdovou tratí a čtyřsedadlovou lanovkou, 6 Km Červenohorské sedlo a 2Km nově budovaný lyžařský areál Kouty nad Desnou, který bude nejmodernějším areálem sjezdového lyžování v Jeseníkách. Celková délka sjezdových tratí v lyžařském areálu Kouty nad Desnou bude cca 6 755 m, celková přepravní kapacita cca 13 600 osob/h celkem zde budou vybudovány 4 lanové dráhy a 4 vleky. Záměr výstavby Lyžařského areálu Kouty nad Desnou vyplývá z dlouhodobé přípravy podnikatelského projektu firmy K3 SPORT s.r.o. zřídit v obci Loučná nad Desnou lyžařský areál „alpského stylu“, který by pozdvihl prestiž širokého území, rozšířil a zkvalitnil nabídku cestovního ruchu celé oblasti.Stejně tak v letním období mohou příznivci turistiky či horských kol využít množství značených turistických tras i cyklostezek jak pro lehké rodinné výlety, tak pro dlouhé a náročné trasy. Přímo v obci Loučná nad Desnou je také možnost využití horských motokár a letního lyžování. Za zmínku stojí i nedaleké termální koupaliště ve Velkých losinách či jediná výrobna ručního papíru na území České republiky. Za zmínku stojí i Lázně Velké Losiny s termálním koupalištěm, které poskytují kromě možností rekreačního vyžití i služby léčebného charakteru.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů