Vila Park Písek

Lokalita: Písek - Hradiště, K Háječku
Typizace: od 65m2 do 89m2, od 1+kk do 3+kk
Cena: od 1 329 435 Kč do 2 029 239 Kč
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://
Prodejce:
Vila Park Písek

Chcete opravdu nalézt bezpečný domov v zeleni, a přitom nebýt daleko od občanské vybavenosti? Mít jistotu, že Vaše děti nebudou ohrožovány projíždějícími automobily? Rezidenční čtvrť Vila Park Písek Vám všechny tyto výhody nabízí. Filozofií projektu je vytvořit pro majitele nových bytů příjemné bydlení v kontaktu s přírodou svým charakterem blízké bydlení v rodinných domech.

Abychom zajistili Vaši větší bezpečnost i soukromí jsou jednotlivé domy rozmístěny tak, aby vytvořily tři menší části. Oddělené od veřejných prostranství vkusným oplocením a vstupními branami pro pěší i automobily. Zelené plochy uvnitř areálu budou částečně sloužit jako soukromé zahrádky pro rezidenty.

Automobilová doprava bude v celé lokalitě utlumena. Provoz vozidel bude omezen rychlostí 20 km/hod.

Pro děti najdete v každém areálu dětské hřiště dle norem EU. Zatravněné plochy a plochy osázené keři a stromy budou jen dokreslovat idylické bydlení u lesa a přitom pár minut od centra města Písku. S komfortním bydlením je také spojeno pohodlné parkování na venkovních parkovacích stáních nebo garážích uvnitř areálu. Otevírání vrat pro vjezd automobilů bude pomocí dálkového ovladače.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů