Vila Mediterano Veleslavin

Lokalita: Praha 6 - Veleslavín, Pod Dvorem
Typizace: od 1+kk do 4+kk, od 36m2 do 113 m2
Cena: od 2 695 000 Kč do 8 631 200 Kč
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://www.vilamediteranoveleslavin.cz/
Prodejce:
Vila Mediterano Veleslavin

Dovolte, abychom Vám představili nový projekt bydlení, který by rád uspokojil ty zájemce, kteří hledají skutečně nadstandardní formu bydlení v lukrativní lokalitě Prahy 6. Důkazem, že se jedná o pravdivou charakteristiku a ne o planou reklamu, jsou mimo jiné tyto údaje:

Celkem 9 bytů, 1 nebytový prostor a 17 garážových stání je navrženo do 5.patrového domu s výtahem a integrovaným suterénním garážovým podlažím, lze tedy právem mluvit o bydlení v rodinném stylu.

Tento záměr, poskytnout skutečně příjemné, komfortní a klidné bydleníby měl být naplněn i tím, že v neposlední řadě byl kladen i důraz na bezpečnost všech, kteří zde budou bydlet. Bezpečnosti majitelů a uživatelů bytů byla při přípravě projektu věnována mimořádná pozornost a je řešena velmi účinným způsobem:

Celý objekt bude uzavřen a bude sloužit pouze vlastním potřebám obyvatel domu.
Kamerovým systémem střežící jednotlivé vchody, vjezd a garážové podlaží.
Dalším akcentem je kvalita materiálů a stavebních prací včetně kupř. zvukových izolací apod. Použití pouze špičkových výrobků umožňuje investorovi poskytovat všem klientům o rok delší záruční dobu oproti době stanovené zákonem.

Mluvit o dopravní dostupnosti, obchodech, školách, kultuře a dalších vymoženostech v okolí „našeho objektu“, tedy v širším centru Prahy, by bylo nepochybně nadbytečné za zmínku stojí ZŠ 300m, MŠ 300m nákupní centrum 500m a výhled vybudování stanice metra v roce 2010.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů