Vila Klára - bydlení v zeleni

Lokalita: Kozomín -
Typizace: od 1+kk do 3+kk
Cena:
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://
Prodejce:
Vila Klára - bydlení v zeleni

Vila Klára se nachází v intravelánu menší malebné obce Kozomín, nedaleko od Prahy (metro Letňany v dosahu 10 minut autem). Tato obec se nachází mezi Odolenou Vodou a Kralupy nad Vltavou nedaleko od sjezdu z dálnice D5 Praha - Teplice. Obec Kozomín je historickou obcí, která je součástí programu rozvoje středočeského kraje, investující do vybavenosti. Základní vybavenost v obci nebo v dosahu 3-5 km ve městech Kralupy nad Vltavou či Odolena Voda. Škola 1-9 třída, školky, supermarkety, veškeré služby, … Dosah PID a místních autobusových linek přímo ze zastávky ve vzdálenosti 200m od objektu nebo pražské a dálkové autobusy ve vzdálenosti do 600 m, pravidelně jezdící školní autobus … Pro další vyžití je tu nové oplocené sportovní hřiště (nohejbal, fotbal, tenis. …), rybník ke koupání v létě či bruslení v zimně, nedaleko cyklostezky povltavským údolím, pravidelně pořádané akce obcí pro děti, v dosahu velké fotbalové hřiště, fotbalový klub.
Tato tří podlažní vila má šest bytových jednotek, podkroví, suterén, podlaží s garážemi a sklepy. Tento dům je postavený z části na původní prvorepublikové vile.

Vila Klára poskytuje svým obyvatelům bydlení rodinného charakteru, kde se snoubí výhody bydlení v bytě i domě. Tento moderní dům v malebné vesničce plné zeleně s výbornou dostupností do Prahy i okolních měst, poskytuje díky nadstandardně řešeným bytovým jednotkám co do velikosti i dispozičního řešení jeho obyvatelům komfortní a pohodlné bydlení. Dispozičně jsou byty řešeny od 1+kk až 3+kk v mezonetovém provedení se samostatným vlastním vchodem. Každý byt je zcela samostatně napojen a řešen energeticky soběstačně /vlastní kotel, bojler na ohřev TUV, samostatný vodoměr, přívod el. energie/. Celý objekt je zateplen v jednotlivých částech kontaktní tepelnou izolací, navíc použití oken s pěti komorovým systémem a izolačním troj sklem zaručuje ten nejvyšší komfort bydlení a energetickou nenáročnost stavby. Standardy a vybavenost bytů je na vysoké úrovni /podrobněji na stránkách Saban.cz/ Součástí domu je též uzavřený pozemek o výměře takřka 900 m2, s parkovacími místy, původní vzrostlou zelení a případnou možností prostoru pro relaxaci jejích obyvatel.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů