Vila K Zámku

Lokalita: Praha - Dolní Počernice
Typizace: 2+kk - 3+kk, od 41 do 116 m2
Cena: od 40000Kč/m2
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://www.cinzovnidomy.cz/developerske-projekty-detail.php?sum=MTAwMDE1
Prodejce:
Vila K Zámku

Přestavba a rekonstrukce stylové vily z 30. let. Celkem 11 bytových jednotek, parkovací stání na pozemku.

Developerský projekt "VILA K ZÁMKU" je určen pro klienty, kteří dávají přednost klidnému stylovému bydlení v příjemné lokalitě uprostřed zeleně. Rekonstrukcí vily z 30. let vzniklo 11 nových bytových jednotek. Veškerá občanská vybavenost je do 5 min. chůzí. Vzdálenost do centra Prahy 15 min. autem nebo MHD 30 min. K bytům je možné dokoupit parkovací místo na vyhrazeném parkovišti před vilou. V okolí velké možnosti sportovního vyžití - tennis, golf, koně, a možnost koupání v blízkém rybníku.


Vilový dům se nachází v klidné části Dolních Počernic, v těsné blízkosti zámku a zámeckých zahrad. Naproti domu se nacházejí tenisové kurty, planuje se vystavba golfového hřiště. Vzdálenost od Černého Mostu - 10 min. autem.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů