Vila Blažek, Praha - Vinohrady

Lokalita: Praha 10 - Vinohrady, Benešovská
Typizace: 3+kk, 77,8m2
Cena: od 10 000 000 Kč
Typ: Bytová výstavba
WWW: http://www.vilablazek.cz/
Prodejce:
Vila Blažek, Praha - Vinohrady

VILA BLAŽEK: - luxusní novostavba - Praha - Královské Vinohrady - 8 exkluzivních bytů - zahrada, balkóny, předzahrádky - garážová stání - dokončení, konec 2007

Novostavba Vila Blažek je situována do původní vilové zástavby křižovatky Benešovská a Vlašimská. Většina vil v této části Vinohrad pochází z období konce 19. století až 30 let století dvacátého. Vila Blažek je jedním z mála projektů, které Vám umožní žít v historických Královských Vinohradech a zároveň v novostavbě s moderním zázemím a vybavením ve vysokém standardu. Ve vile bude k dispozici 8 bytů a 10 parkovacích stání v krytých garážích. Stavba byla zahájena na podzim 2006 a celý projekt bude dokončen do konce roku 2007.

Pražské Královské Vinohrady jsou jednou z nejvyhledávanějších čtvrtí naší metropole. Projekt Vila Blažek je situován do vilové čtvrti, kde je v blízkém okolí spousta zeleně a parkových prostor, které dotvářejí místní atmosféru (park Gröbovka, Havlíčkovy Sady). Cílem vašich procházek se může stát i některá z mnoha kaváren a restaurací, které umocňují ráz celého okolí. Pro větší nákupy je zde k dispozici nákupní centrum Palác Flóra. Dostupnost do samotného centra města je velice snadná. Autobus, tramvaj i metro v docházkové vzdálenosti Vám usnadní dopravu. Krásná atmosféra starých Vinohrad láká stále více zájemců o tuto lokalitu, Vila Blažek je jedním z mála projektů, které Vám umožní žít v historických Královských Vinohradech a zároveň v novostavbě s moderním zázemím a vybavením ve vysokém standardu.

V domě je již volný poslední byt 3+kk o velikosti 77,8m2 v předposledním patře. Je vybaven luxusním standardem, v suterénu domu je sklep a garážové stání v ceně.

Provozovatel serveru © Martevax s.r.o.

Tyto www stránky slouží jako informace o projektech rodinných domů a bytové výstavby. Provozovatel serveru není jejich vlastníkem, ani uvedené nemovitosti neprodává. Informace mají orientační nezávazný charakter, přesné informace poskytne vlastník nebo prodejce nemovitosti.

Kontakt na inzerci byty-nemovitosti[zavinac]martevax[tecka]cz Kontakt na developery a inzerenty je uveden u jednotlivých projektů